  • MPN: ALP581010001
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 195.00mm x 40.00mm x 12.00mm
  • SKU: ALP581010001
  • UPC: 9002741666348
IMPULZOR IMPACT UNIV HEX PLT 10.0MM